Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic Header Pic
Header Pic

závažie na Zetor super 35 a 50
závažie na Zetor super 35 a 50
(Mechanizácia / Náhradné diely)
2013-04-10
Obilný kombajn John Deer W650
Obilný kombajn John Deer W650
( / Rastlinná výroba)
2011-07-02
Nahonova skrina LKT
Nahonova skrina LKT
(Mechanizácia / Náhradné diely)
2010-01-04

Šéfa Agrokomplexu nevybrali PDF Tlačiť Email
Vo výbere riaditeľa štátneho podniku Agrokomplex - Výstavníctvo Nitra zatiaľ nie je nič nové. Uchádzači o tento post mohli do konca februára poslať na ministerstvo pôdohospodárstva prihlášku do výberového konania. To sa však podľa hovorkyne MP SR Kataríny Belickej uskutoční až 18. marca 2008. Ministerstvo pritom nechce komentovať, koľko je záujemcov o tento post.

Agrokomplex - Výstavníctvo Nitra bol príspevkovou organizáciou, patriacou pod rezort pôdohospodárstva, do konca minulého roka. Od 1. januára 2008 je jeho nástupníckou organizáciou štátny podnik s rovnomenným názvom. Zatiaľ ju riadi Ladislav Švihel, ktorý pôvodnú organizáciu budoval, dlhé roky viedol a ktorý v tomto roku dovŕši 70 rokov. Z ministerstva sme nedostali odpoveď, či kandiduje na vedúci post v štátnom podniku.

Na otázku, či sa chystá aj nejaká významnejšia zmena vnútornej organizácie Agrokomplex - Výstavníctvo Nitra po premene na štátny podnik, napríklad či bude mať naďalej na starosti aj Poľnohospodárske múzeum, sme nedostali priamu odpoveď.

Podľa K. Belickej Ministerstvo pôdohospodárstva SR pripravuje reorganizáciu niektorých organizácií, ale v tomto štádiu je vraj predčasné sa k nej vyjadrovať.
(Roľnícke noviny, č. 11, 14. marca 2008)
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >zetor 7341 /5
Zetor Crystal 12045

roh
Prihlásenie
roh

roh
Anketa
roh
Čo by Vás najviac zaujalo v našom pripravovanom E-SHOPe?
 
Header Pic
left unten right unten