Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic Header Pic
Header Pic

Predam papiere na 5211
Predam papiere na 5211
(Mechanizácia / Stroje a zariadenia)
2013-01-04
zetor 8111
zetor 8111
(Mechanizácia / Stroje a zariadenia)
2012-06-15
ZETOR 6341
ZETOR 6341
( / Mechanizácia)
2012-02-15

Združenie slovenských spotrebiteľov PDF Tlačiť Email
     Združenie slovenských spotrebiteľov (ďalej len ZSS) ako najväčšie a najdlhšie pôsobiace združenie v oblasti ochranylogozss.jpg spotrebiteľov vzniklo v roku 1990 v bývalej Československej federatívnej republike ako prvá spotrebiteľská organizácia.

Medzi hlavné ciele a priority združenia patria ochrana práv spotrebiteľov a ich záujmy, výchovno-vzdelávacia činnosť a informačná činnosť pre spotrebiteľov, organizácia výchovných a propagačných akcií, informovanie spotrebiteľov, poskytovanie odborných konzultácií v rámci spotrebiteľského poradenstva, publikácia informovanie o spotrebiteľských právach, spolupráca so štátnymi orgánmi pri tvorbe legislatívy a spotrebiteľskej politiky.

ZSS má v rámci Slovenska sieť 12-tich regionálnych poradenských centier, ktoré v budúcnosti budú posilnené o členov so špecializovaným zameraním na potraviny.

ZSS aktívne pôsobí aj v medzinárodnej oblasti ako člen CI (Consumers International) a BEUC (Európska spotrebiteľská organizácia).

 

K hlavným predstaviteľom ZSS patria :

JUDr. Július Koval - predseda Rady ZSS
PhDr. Josef Lounek - 1. podpredseda Rady ZSS
Ing. Miroslav Tulák – výkonný riaditeľ ZSS

 

Záverom si dovoľujeme požiadať všetkých uvedomelých spotrebiteľov o podporu v našej činnosti a to využitím možnosti, ktorú ponúka zákon č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, keď môže každá fyzická osoba (zamestnanec alebo živnostník) a každá právnická osoba dodatočne určiť, komu daruje 2 % zo svojich už zaplatených daní.

Prostriedky, ktoré takto získame, použijeme v súlade so stanovami nášho združenia a pre ďalší rozvoj tejto pre Vás dôležitej neziskovej organizácie.

 

Identifikačné údaje ZSS:

IČO: 379 921 55
Právna forma: Občianske združenie

Združenie spotrebiteľov Považia a západného Slovenska, Vrbovská 4, 921 01 Piešťany.

 

Za vašu ústretovosť vám vopred ďakujeme

 

autor: Ing. Marek Dandár Ph.D. – je členom ZSS, má bohaté dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu s potravinami ako v štátnej (inšpekčné orgány) tak aj v súkromnej sfére ako interný audítor a kontrolór (veľkoobchodné reťazce). Vyštudoval Mendelovu univerzitu v Brne (doktorské štúdium) a Slovenskú poľnohospodársku univerzitu v Nitre.

 

Vypracoval: Ing. Marek Dandár Ph.D.

                                                                                                                            e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript, aby ste ju mohli vidieť.
www.zss.sk                               
hotline: 0905 719 874                  

 

 
< Predchádzajúcajohn deere walking tractor
Zetor Tractor Original Video...

roh
Prihlásenie
roh

roh
Anketa
roh
Čo by Vás najviac zaujalo v našom pripravovanom E-SHOPe?
 
Header Pic
left unten right unten