Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic Header Pic
Header Pic

pneu 14,9 - 28 na Zetor
pneu 14,9 - 28 na Zetor
(Mechanizácia / Náhradné diely)
2012-07-13
ťažba dreva - HĽADAM
ťažba dreva - HĽADAM
(Pracovné miesta / Hľadám prácu)
2010-11-12
noimage
Predám naviják na traktor
(Mechanizácia / Stroje a zariadenia)
2011-10-21

PRIPRAVOVANÉ ZMENY V OZNAČOVANÍ POTRAVÍN

 

Stanovisko Združenia slovenských spotrebiteľov ako najväčšieho a najdlhšie pôsobiaceho spotrebiteľského združenia v Slovenskej republike, člena BEUC – (Európskej organizácie spotrebiteľov) a člena IC (medzinárodnej organizácie spotrebiteľov) k druhému čítaniu o pripravovanom Nariadení (EU) Európskeho parlamentu a Rady o poskytovaní informácií o potravinách spotrebiteľom, ktorým sa menia Nariadenia (EC) č. 1924/2006 a (EC) č. 1925/2006 a ktorým sa rušia  Smernice 87/250/EEC, 90/496/EEC, 1999/10/EC, 2000/13/EC, 2002/67/EC, 2008/5/EC a Nariadenie (EC) č. 608/2004.

 

Ďalej...
 
OZNAČOVANIE VOĽNÉHO/NEBALENÉHO OVOCIA A ZELENINY

Spotrebiteľ pri nákupe čerstvého ovcia a zeleniny smie byť informovaný minimálne o nižšieuvedených informáciách. Informácie musia byť čitateľné, zreteľné a nezavádzajúce. Tieto informácie musia byť uvedené vovocie.jpg blízkosti ponúkaného tovaru na predaj:


Ďalej...
 
Združenie slovenských spotrebiteľov
     Združenie slovenských spotrebiteľov (ďalej len ZSS) ako najväčšie a najdlhšie pôsobiace združenie v oblasti ochranylogozss.jpg spotrebiteľov vzniklo v roku 1990 v bývalej Československej federatívnej republike ako prvá spotrebiteľská organizácia.
Ďalej...
 
PF 2012
Šťastný nový rok 2012 všetkým naším verným čitateľom želajú ADMINISTRÁTORI.
 
Biopotravina roka 2010 – sušené jablká BIOMILA

Spotrebitelia rozhodli o tom, že titul Biopotravina roka 2010 získal produkt BIOMILA sušené jablká od výrobcu Ekotrend Myjava, spol. s r.o. Cenu pre výrobcu najobľúbenejšej slovenskej biopotraviny v roku 2010 prevzal Ing. Dušan Janovíček.

Ďalej...
 
---::: spotrebak.polnohospodari.sk :::---

Vážený návštevníci portálu polnohospodari.sk, dovoľujeme si Vás upozorniť na náš nový internetový obchod so spotrebným materiálom, kde nájdete všetko pre Vašu kanceláriu v bezkonkurenčných cenách.  


                              spotrebak.polnohospodari.sk

!!! Prvých 50 nových zákazníkov získava od nás doživotnú 10 % zľavu !!!

 
BIO do škôl
Už aj školské jedálne na Slovensku varia z biopotravín
(Výsledky dotazníkového prieskumu medzi vedúcimi školských jedální a krátke zhodnotenie projektu BIO do škôl, realizovaného Centrom environmentálnych aktivít Trenčín od júna 2008 do júna 2010)
Ďalej...
 
"Predstavujeme" a "Recenzie" - nové sekcie na polnohospodari.sk

     Vážený návštevníci portálu polnohospodari.sk, dovoľujeme si Vás upozoeniť na sekcie "Predstavujeme" a "Recenzie", ktoré práve vznikajú na našom portáli.

Ďalej...
 
Slovenské lesy môžu poskytnúť viac ako len finančné prostriedky!

Vďaka novej európskej spolupráci na projekte sa slovenskí lesníci a odborníci pracujúci v oblasti životného prostredia  pozerajú na naše lesy z iného uhla.   

FUTUREforest je projektom z kategórie INTERREG IVC, ktorý zisťuje, ako stromy a lesy môžu prispôsobiť  klimatickým zmenám a poskytnúť šancu na ich zmiernenie.  

Ďalej...
 
Lesy pre nás a my pre lesy

Na začiatku bol les. Aj takto by sa dalo začať. V rámci projektu Future forrest sme sa dohodli na  napísaní pozitívneho príkladu správania sa k lesu. Ako by sme sa mali správať k lesu, by sme mohli snáď vedieť. V súčasnej pretechnizovanej dobe počítačov, elektroniky nám padne ako balzam na dušu, prechádzka v prírode, prečistenie si pľúc od smogu a splodín veľkomiest.

Ďalej...
 
JELENECKÁ GAŠTANICA
     Na Slovensku sa vyskytuje iba jeden druh gaštana – gaštan jedlý – Castanea sativa Mill., ktorý je však na našom území nepôvodnou tvz. introdukovanou drevinou. 
Ďalej...
 
Zetor Proxima Power 105 získal prestížne ocenenie Zlatý klas
Brno, 2. septembra 2009 - Spoločnosť Zetor získala za svoj nový model Proxima Power 105 ocenenie Zlatý klas. Cenu udelili modelu Proxima Power 105 vrámci 36. ročníka agrosalónu Země živitelka v Českých Budejoviciach.
Ďalej...
 
Nový modelový rad Zetor Proxima Power získal prestížne ocenenie Zlatý kosák
Nitra, 20. augusta 2009 - Spoločnosť Zetor získala za svoj nový modelový rad Proxima Power prestížne ocenenie Zlatý kosák. Cena Zlatý kosák v kategórii mechanizácia bola spoločnosti Zetor udelená v rámci 36. ročníka medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy Agrokomplex v Nitre, ktorá práve prebieha.
Ďalej...
 
Očakávame oživenie
V nitrianskom Agroinštitúte sa 8. apríla stretli podnikateľské subjekty združené v Zemiakarskom zväze SR. Na rokovaní sa zaoberali súčasnou situáciou v tomto odvetví.
Ďalej...
 
Navrhnú zníženie DPH pre prvovýrobcov mlieka
Vládna ĽS - HZDS chce vo vládnom kabinete presadiť prostredníctvom svojho nominanta na poste ministra pôdohospodárstva SR Stanislava Becíka zníženie dane z pridanej hodnoty na mlieko (na šesť percent) pre jeho prvovýrobcov.
Ďalej...
 
Chcú zakázať GM kukuricu
BERLÍN. Nemecko zakáže pestovanie a predaj geneticky upravovanej kukurice. Vyhlásila to ministerka poľnohospodárstva Ilse Aignerová. Zákaz sa dotkne modifikovanej kukurice typu MON 810.
Ďalej...
 
Ekologická produkcia v SR
Počet poľnohospodárov, ktorí sa rozhodli obhospodarovať pozemky, alebo chovať hospodárske zvieratá systémom ekologickej poľnohospodárskej výroby, vykazuje podľa registrov vedených na Ústrednom kontrolnom a skúšobnom ústave poľnohospodárskom (ÚKSÚP) narastajúcu tendenciu.
Ďalej...
 
Milióny pre štátne lesy
Koaličná rada sa v utorok dohodla, že vláda vyčlení sto miliónov eur pre š. p. Lesy SR.
Ďalej...
 
Požadujú prehodnotiť projekty
Vychádzajúc zo skutočnosti, že finančná kríza a prepad cien zhruba o 50 až 70 percent zasiahla celý agropotravinársky sektor, dnes už ani jeden podaný projekt nie je reálny, pretože podnikateľské plány postavené na cenových reláciách zo začiatku roku 2008 sa nekryjú so skutočnosťou.
Ďalej...
 
Dotácia na kravu zostane snom
Českí chovatelia požadujú od ministra poľnohospodárstva Petra Gandaloviča, aby pre nich schválil mimoriadnu dotáciu vo výške tristo eur na kravu. Minister označil túto požiadavku za nereálnu a okamžite ju zamietol. Roľníci sa preto rozhodli obrátiť sa priamo na predsedu vlády Miroslava Topolánka.
Ďalej...
 
<< Začiatok < Predchádzajúca 1 2 3 4 5 6 7 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 1 - 30 z 193BELARUS MTZ 50 TRACTOR MIX
John Deere 4320 Tractor Pulling

roh
Prihlásenie
roh

roh
Anketa
roh
Čo by Vás najviac zaujalo v našom pripravovanom E-SHOPe?
 
Header Pic
left unten right unten